Kontakt



Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii

 

 

SIEDZIBA


ul. Jagiellońska 20-21
70-363 Szczecin
tel. +48 91 449 43 54
fax. +48 91 449 43 42
e-mail: innowacje@zut.edu.pl


 Recepcja/Ochrona
tel. +48 91 449 46 31



Wyświetl większą mapę


        




 

Nasz Zespół

 

 Dyrektor RCIiTT 

         Joanna_Niemcewicz_1_web         
Joanna Niemcewicz
tel. +48 91 449 44 08
e-mail: Joanna.Niemcewicz@zut.edu.pl
    


Centrum Transferu Technologii

e-mail: transfer@zut.edu.pl  

Pawel_Zebrowski_1_web 
Paweł Żebrowski

Kierownik Działu
tel.  48 91 449 43 64, pok. 26   
e-mail: Pawel.Zebrowski@zut.edu.pl
 Ochrona środowiska

Kasia_Strona_RCIiTT_XS
   
Hubert_Dyba_web 

Katarzyna Bartkowiak
Specjalista ds. Programów Badawczych UE
tel. +48 91 449 43 91, pok. 29
e-mail:Katarzyna.Bartkowiak@zut.edu.pl
HORYZONT 2020 dla MŚP, finansowanie badań

Hubert Dyba 
Konsultant ds. Transferu Technologii 
tel. +48 91 449 43 90, pok. 30         
e-mail: Hubert.Dyba@zut.edu.pl
ICT, medycyna, energia  

Krystyna_Flak_web  

 na_stron___2

Krystyna Flak
Specjalista ds. Transferu Technologii
tel. +48 91 449 47 23, pok. 28   
e-mail: Krystyna.Flak@zut.edu.pl
Branża spożywcza, stalowa, turystyka, transport

Katarzyna Kwaśny
Konsultant ds. Transferu Technologii
tel. +48 91 449 43 90, pok. 30   
e-mail: Katarzyna.Kwasny@zut.edu.pl
Budownictwo,tworzywa, chemia, tekstylia

 Angela_Strona_RCIiTT_XS Tomasz_Lyzwinski_web 

Angelika Łysiak
Konsultant ds. Programów Badawczych UE 
tel. +48 91 449 49 44, pok. 25
e-mail: Angelika.Lysiak@zut.edu.pl
HORYZONT 2020, finansowanie badań

Tomasz Łyżwiński 
Specjalista ds. Transferu Technologii
tel. +48 91 449 43 91, pok. 29
e-mail: Tomasz.Lyzwinski@zut.edu.pl
Automatyka, przemysł morski, nanotechnologie, materiały


Pawel_Mieczan_web 

 
Edyta_strona_RCIiTT_XS
         

Paweł Mieczan 
Specjalista ds. Transferu Technologii 
tel. +48 91 449 41 09, pok. 27
e-mail: Pawel.Mieczan@zut.edu.pl
Branża drzewno-meblarska, reklama, poligrafia

Edyta Pazura
Konsultant ds. Programów Badawczych UE 
tel. +48 91 449 41 53, pok. 27        
e-mail: Edyta.Pazura@zut.edu.pl
Mobilność naukowców, finansowanie badań

Agata 
 
Ewa_Strona_RCIiTT__XS

Agata Szmergalska
Konsultant ds. Programów Badawczych UE
tel. +48 91 449 49 44, pok. 25
e-mail: Agata.Szmergalska@zut.edu.pl





Ewa Witoń-Morgiewicz 
Specjalista ds. Programów Badawczych UE
tel. +48 91 449 47 23, pok. 28
e-mail: Ewa.Witon@zut.edu.pl
HORYZONT 2020, finansowanie badań

 

 

 

 

        Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

  Rafal_Slusarczyk_web

  Rafał Ślusarczyk  
Kierownik Działu
tel. +48 91 449 43 58, pok. 109
e-mail: Rafal.Slusarczyk@zut.edu.pl
Zakładanie działalności gospodarczej, biznesplany

 
 

 


 


Sekcja Administracyjno-Finansowa

Magdalena_Ostrowska_web 
Magdalena Ostrowska

Kierownik Sekcji
tel. +48 91 449 44 08, pok. 103
e-mail: Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl

 Magdalena_Zieba_web
 

Magdalena Zięba
Specjalista ds. Finansowych
tel. +48 91 449 43 54, pok. 103
e-mail: Magdalena.Zieba@zut.edu.pl





 


 Kierownik obiektu
DSC00789
Ewelina Kandyba
tel. +48 91 449 46 30, pok. 002
e-mail: Ewelina.Kandyba@zut.edu.pl







Informacje

Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany:

  • Rozwojem firmy
  • Nowymi technologiami
  • Dofinansowaniem UE
  • Stypendiami i stażami zagranicznymi

Zapisz się