na_strone_www_logo_slogan_web

apptimia sp. z o. o.

Apptimia świadczy usługi rozwoju oprogramowania dla wybranych gałęzi przemysłu. Nasi klienci to wiodące firmy z USA i Europy Zachodniej, dla których Apptimia tworzy oprogramowanie w zupełnie nowy, lekki sposób dostarczając bardzo szybko mierzalne i konkretne efekty. Apptimia specjalizuje się w różnych technologiach informatycznych i oprogramowania dla telekomunikacji i przemysłu wytwórczego. Skupiamy się głównie na małych i średnich przedsiębiorstwach, w tym startupach, które potrzebują innowacyjnego i  „zwinnego” podejścia do pisania  oprogramowania i którzy cenią sobie szybkie i widoczne efekty. W dalszej perspektywie Apptimia będzie rozwijać własne produkty software’owe.
Apptimia została założona przez doświadczonych liderów z branży outsourcingu oprogramowania, którzy mają ponad 15 lat doświadczenia w branży. Więcej informacji na stronie www.apptimia.com
 

Badanie Żywej Kropli Krwi
Sylwia Wdowiak


Działalność paramedyczna związana z propagowaniem zdrowia poprzez zastosowanie metody diagnostycznej w kontraście fazowym, która umożliwia monitorowanie stanu zdrowia pacjenta. Firma oferuje również szkolenia z zakresu żywienia oraz przygotowywania posiłków, które pomagają w powrocie do zdrowia.

 

logo_brateus

MBP Michał Brateus

 

Firma zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie nurkowania – szkolenia nurków rekreacyjnych jak i profesjonalnych instruktorów nurkowania. Prowadzi warsztaty doszkalające oraz specjalistyczne w zakresie nurkowania.
Szkolenia EFR z pierwszej pomocy CPR, AED.
Organizacja i obsługa imprez rekreacyjnych, gier terenowych, animacji dla dzieci i młodzieży.

 

Logo_Logman

 Logman
Grzegorz Leśniak

 

Operator logistyczny, który w sposób kompleksowy zapewnia obsługę na każdym szczeblu łańcuchu dostaw.  Specjalizuje się w działalności spedycyjnej transportu drogowego.

 

logo_m_systems

M Systems Sp. z o.o.

 

 

Działalność usługowa w zakresie analiz i doradztwa, wdrażania nowych technologii  i rozwiązań technicznych. Firma oferuje opracowania studialne i projektowe w branży architektury i inżynierii, przygotowanie realizacji inwestycji (w tym organizacja procesu projektowania, procedury urzędowe, ocena jakości projektów budowanych).

 

 

logosup4navSup4Nav Sp. z o.o.


Firma założona przez naukowców z Akademii Morskiej w Szczecinie, której głównym celem jest komercjalizacja innowacyjnego systemu wspomagania decyzji na statku morskim. Więcej informacji na stronie www.navdec.com.

 

Team_Rol_Partner_Logo 

NS Trade Sp. z o.o. 


Wyłączny dystrybutor Team-Rol Sp. z o.o. zajmujący się sprzedażą nawozu organiczno-mineralnego z aktywnym hydratem wapnia II Generacji. Nawóz OrCal, który jest przedmiotem sprzedaży, został wyprodukowany na podstawie patentu P.400268 „Nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników chemicznych do gleby oraz sposób jego wytwarzania". Jest to jedyny na rynku produkt łączący dwie ważne funkcje, mianowicie odkwaszanie i użyźnianie gleby, jakże ważne przy uprawie ziemi. 

ITL_tabliczka
ITL sp. z o. o.
ITL sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmujaca się m.in., oświetleniem LED, ekologią oraz energetyką. Specjalizującą się w doradztwie biznesowo-technologicznym.
Obsługa inwestycji jest jednym z głównych przedmiotów działalności firmy.
Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy pomagamy przygotować cały proces inwestycyjny, zaczynając od planowania przedsięwzięcia wraz z jego późniejszym zarządzaniem.
Wspieramy również klientów w całym procesie wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych – począwszy od tworzenia strategii, poprzez definicję procesów biznesowych, uruchomienie rozwiązania, aż po jego utrzymanie i rozwój.
Oferujemy także usługi szkoleniowe zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, jak i samorządów lokalnych.

Newlog1

SKKB LEX Sp. z o. o.

Firma zajmująca się szeroko rozumiany outsourcingiem w branży transportu drogowego. Specjalizują się w zakresie obsługi prawnej, księgowej oraz rozliczeniowej dla podmiotów transportowych.
Działanie w dużej mierze opierają na komunikacji elektronicznej, wykorzystując przy tym autorskie oprogramowanie do rozliczania czasu pracy kierowców. Ponadto zajmują się wdrażaniem rozwiązań związanych z monitoringiem czasu pracy kierowców online.

LOGO_ZARZADZANIEMałgorzata Makowska ZARZĄDZANIE+

 

Firma Zarządzanie+ zajmuje się:
produkcją paneli dachowych oraz dachów typu klap-dachy. Drugą odnogą działalności jest produkcja oraz montaż domów energooszczędnych i ekologicznych oraz obiektów komercyjnych w technologii:
- prefabrykowane elementy z keramzytu
- prefabrykowane ściany
- budowa z ekologicznej kostki glinaniej
Na wszystkie wyroby firma pozyskuje dofinansowanie z UE.

POLTISS Sp. z o. o.
Firma powstała w celu komercjalizacji dwóch wynalazków powstałych na ZUT tj. „Telecheliczny makromer, sposób wytwarzania telechelicznego makromeru i kompozycja wytwarzania na bazie telechelicznego makromeru” oraz  „Zastosowanie kompozycji wytworzonej na bazie telechelicznego makromeru i fotoinicjatora do wytwarzania implantu przepuklinowego”. Stworzony w ramach badań polimer ma szereg zalet w zabiegach chprzepuklinowych w porówaniu do innych aktualnie stosowanych metod. Firma zamierza dopracować metodę zastosowania materiału w leczeniu przepuklin oraz przeprowadzić niezbędne badania w celu wprowadzenia materiału na rynek, a docelowo planuje rozpocząć produkcję materiału.


Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany:

  • Rozwojem firmy
  • Nowymi technologiami
  • Dofinansowaniem UE
  • Stypendiami i stażami zagranicznymi

Zapisz się